Zakład Kamieniarski M & M  GRANIT szczyci się wieloletnią tradycją, specjalizujemy się główne w produkcji pomników, nagrobków i grobowców z granitu. Kierujemy się przede wszystkim doświadczeniem, jednak wciąż podążamy za modą i postępem w światowym budownictwie, a wszystko po to, by zadowolić najbardziej wymagające gusta. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy sprostać nawet najbardziej nietypowym oczekiwaniom.

Proponujemy Państwu szeroki wybór nagrobków od tradycyjnego wyglądu aż po najnowocześniejsze wzory. Pracujemy z dużym zaangażowaniem i oddaniem, by sprostać wymaganiom oraz zapotrzebowaniom rynku. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, nietypowe projekty i sugestie zleceniodawców jak również służymy doradztwem w doborze materiału i wyborze ostatecznego projektu.

Dysponujemy szeroką gamą różnokolorowych wysokojakościowych granitów, które sprowadzamy z wielu zakątków świata m.in. z Afryki Płd., Skandynawii, Indii, Brazylii, Ukrainy, Francji, Hiszpanii, Czech a także z Polski. Posiadana wiedza, nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowana kadra i ukierunkowanie na produkcję pomników pozwala nam zrealizować każdy nawet najbardziej skomplikowany pomnik – nagrobek przy zachowaniu: rozsądnej ceny, wysokiej jakości i krótkiego terminu realizacji.

W Zakładzie Kamieniarskim – M&M GRANIT każdy etap produkcji poddawany jest szczegółowej kontroli jakości. Nowoczesne maszyny zapewniają dokładne cięcie kamienia, różnorodną obróbkę i fakturę wykończenia powierzchni.

Zapewniamy konkurencyjne ceny podlegające negocjacji, dokładność wykonania oraz terminowość realizacji zamówień.

To co nas wyróżnia spośród wielu zakładów kamieniarskich to fakt, iż skupiliśmy się wyłącznie na jednej dziedzinie kamieniarstwa – czyli
produkcji pomników i nagrobków granitowych.
W TYM JESTEŚMY NAJLEPSI !!!